ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZO-BUDOWLANYCH im. Synów Pułku

DOKUMENTY SZKOLNE

Statut, kalendarz roku szkolnego, wykaz podręczników i inne.

REKRUTACJA

Informacje dotyczące naboru do ZSR-B

100 LECIE SZKOŁY

Informacje dotyczące obchodów 100 lecia powstania ZSR-B

Prezentacja kierunków

Prezentacja kierunkó
 
Film promocyjny

Film promocyjny

Zmiany w organizacji Jubileuszu 100-lecia istnienia szkoły  

MŁODZIEŻOWE CENTRUM PROFILAKTYKI „ALTERNATYWA”

MŁODZIEŻOWE CENTRUM PROFILAKTYKI „ALTERNATYWA” ZAPRASZA  NA  SPOTKANIE  Z  DR DARIUSZEM  SKOWROŃSKIM - PSYCHOLOGIEM KLINICZNYM PRACUJĄCYM NA TEMPLE UNIVERSITY JAPAN CAMPUS W TOKIO

Temat  spotkania:  „Rozwój społeczny młodych ludzi w realiach XXI wieku – wzmacnianie poczucia własnej wartości poprzez spełnianie marzeń – jak osiągać i realizować cele i radzić sobie z trudnościami”.

Pan Dariusz jest byłym mieszkańcem miasta Kościana, wykładowcą Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu  – wyjechał z kraju, by poszerzać swoje doświadczenie akademickie i umiejętności kliniczne, pracując naukowo i terapeutycznie w Australii, Singapurze i Japonii, współpracując między innymi z Society of Sex Educators, Researchers and Therapists New South Wales w Sydney.

Kwalifikacje są uznane przez Australian Psychological Society, a obecnie Pan Dariusz jest członkiem The National Council of Psychotherapists (Wielka Brytania), European Society for Sexual Medicine (Włochy) oraz Japan Association of Family Therapy w Japonii.

Tematyką spotkania będą:  problemy dotykające młode osoby w trudnym okresie wieku  dorastania w różnych sferach życia społecznego i osobistego -  pomoc i wsparcie. Ważnym elementem spotkania będzie dyskusja na tematy problemowe, zadawanie pytań -  interesujące Kadrę pracującą z młodymi osobami i Rodziców i Nastolatków.

Spotkanie dla Kadry Pedagogiczno/Psychologicznej

w  poniedziałek 13.05.2019 - godz. 12.00- 13.30

Spotkanie dla Rodziców Nastolatków

w poniedziałek 13.05.2019  -  godz. 18.00-19.30

Spotkanie dla młodzieży w wieku 12-22 lata

w poniedziałek 13.05.2019  -  godz. 16.00-17.40

Spotkania odbędą się w Sali Młodzieżowego Centrum Profilaktyki „Alternatywa” – Al. Jana Pawła II 6

– tel. 65 5297494  kom 697983437., mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

PROSIMY O POTWIERDZENIA UCZESTNICTWA telefonicznie  lub mailowo