ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZO-BUDOWLANYCH im. Synów Pułku

DOKUMENTY SZKOLNE

Statut, kalendarz roku szkolnego, wykaz podręczników i inne.

REKRUTACJA

Informacje dotyczące naboru do ZSR-B

100 LECIE SZKOŁY

Informacje dotyczące obchodów 100 lecia powstania ZSR-B

Prezentacja kierunków

Prezentacja kierunkó
 
Film promocyjny

Film promocyjny

Zmiany w organizacji Jubileuszu 100-lecia istnienia szkoły  

Trzeci Wielkopolski Dzień Diety Bezglutenowej

15 czerwca w Pracowni Ćwiczeń Praktycznych w Grzybowie, odbył się Piknik pod hasłem ,,Dzień Diety Bezglutenowej”. Przyjechały całe rodziny, nie tylko z Wielkopolski, ale również z innych regionów kraju.
Głównym ,,Sprawcą’’ pikniku była Pani Marta Krzyżanowska-Sołtysiak znana jako bezglutenowa mama. Nasza Szkoła była współorganizatorem całego przedsięwzięcia. Pan Jakub Puślednik – kierownik Pracowni w Grzybowie, jako Gospodarz czuwał nad całością imprezy. Uczniowie naszej Szkoły z klas II i III TŻiUG pod kierunkiem nauczycielki przedmiotów spożywczych – Hanny Marcinkowskiej Kiełbasiewicz, dzielnie pomagali w organizacji tego Dnia, jednocześnie częstując gości przygotowanymi przez siebie potrawami.
Podsumowując – pogoda dopisała, a wszyscy zainteresowani mogli nie tylko integrować się, ale także uczyć ( ważnym punktem programu były wykłady specjalistów), poznawać nowe przepisy i produkty.
Opracowała M. Karpińska

pik.bez.1pik.bez.3pik.bez.2