info

Wyniki egzaminów

Plan zajęć KKZ – R.16

15 czerwca w Pracowni Ćwiczeń Praktycznych w Grzybowie, odbył się Piknik pod hasłem ,,Dzień Diety Bezglutenowej”. Przyjechały całe rodziny, nie tylko z Wielkopolski, ale również z innych regionów kraju.
Głównym ,,Sprawcą’’ pikniku była Pani Marta Krzyżanowska-Sołtysiak znana jako bezglutenowa mama. Nasza Szkoła była współorganizatorem całego przedsięwzięcia. Pan Jakub Puślednik – kierownik Pracowni w Grzybowie, jako Gospodarz czuwał nad całością imprezy. Uczniowie naszej Szkoły z klas II i III TŻiUG pod kierunkiem nauczycielki przedmiotów spożywczych – Hanny Marcinkowskiej Kiełbasiewicz, dzielnie pomagali w organizacji tego Dnia, jednocześnie częstując gości przygotowanymi przez siebie potrawami.
Podsumowując – pogoda dopisała, a wszyscy zainteresowani mogli nie tylko integrować się, ale także uczyć ( ważnym punktem programu były wykłady specjalistów), poznawać nowe przepisy i produkty.
Opracowała M. Karpińska

pik.bez.1pik.bez.3pik.bez.2

Nasz adres

     kontakt   

     ul. 1 Maja 1, 64-100 Leszno

Telefon: +48 65 529 94 30
Email: sekretariat@zsrb.leszno.pl

        Lokalizacja ZSR-B 

Początek strony