ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZO-BUDOWLANYCH im. Synów Pułku

DOKUMENTY SZKOLNE

Statut, kalendarz roku szkolnego, wykaz podręczników i inne.

REKRUTACJA

Informacje dotyczące naboru do ZSR-B

100 LECIE SZKOŁY

Informacje dotyczące obchodów 100 lecia powstania ZSR-B

Razem na Święta

Akcja charytatywna „Pomóżmy im zorganizować święta”

W dniu dzisiejszym tj.13.12.2019 przekazaliśmy wraz z pomocą wolontariuszek SKW Małgorzatą Muchą i Julią Pizoń zebrane podczas akcji charytatywnej „Pomóżmy im zorganizować święta” dary, które zbieraliśmy w naszej szkole od ok tygodnia. Dziękujemy wszystkim klasom, poszczególnym osobom , które włączyły się w akcję. Udało nam się zebrać sporo zabawek dla Bartka, Szymona i Julki . Rodzinie przyda się też dość duża ilość artykułów spożywczych i chemicznych, które zostały przekazane w trakcie akcji.
Dziękujemy za okazane serce i wsparcie w trudnym dla nich czasie!!!
Pedagodzy i Szkolne Koło Wolontariatu
Oprac: Iwona Zajc

pomsw1903pomsw1901pomsw1902

Świąteczne Kartki Dobroczynne Boże Narodzenie 2019

Dziękujemy całej społeczności szkolnej ZSRB za zakup świątecznych kartek, których moc jest podwójna. Za pierwszym razem ta moc ujawni się tuż przed Świętami, gdy adresat wyjmie kopertę ze skrzynki pocztowej i otwierając ją uśmiechnie się na myśl o Tobie lub Twojej Firmie czy Instytucji. Za drugim razem dobra moc zadziała, gdy dochód ze sprzedaży zainwestujemy w pomoc ludziom, którzy bardzo jej potrzebują, chorym i niepełnosprawnym z prowadzonego przez nasze stowarzyszenie programu "Na Ratunek".
Sprzedaż kartek świątecznych przeprowadziły: Aleksandra Pietrzak i Eliza Pieczulis.
Szkolne Koło Wolontariatu

kartki1kartki2

POMÓŻ IM ZORGANIZOWAĆ ŚWIĘTA !!!

Szymek Fogt ma serce jednokomorowe i kilka innych chorób współtowarzyszących.
W zeszłym roku jego mama Kasia została sama z 3 małych dzieci –mąż zmarł nagle w wieku 32 lat…
Niedawno Szymon, po długim pobycie w szpitalu szczęśliwie wrócił do domu ale jego mama musiała wrócić do szpitala z córką ponieważ zdiagnozowano u niej ostrą białaczkę limfoblastyczną.
POMÓŻMY TEJ RODZINIE W ORGANIZACJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I ZBIÓRCE NAJPOTRZEBNIEJSZYCH RZECZY W TAK TRUDNEJ DLA NICH SYTUACJI.
Co zbieramy?
- przybory szkolne
-zabawki edukacyjne
-chemia, środki czystości
-żywność z długim terminem ważności
Liczymy na Waszą pomoc, razem możemy więcej!!
Zbiórka trwa do 13 grudnia 2019 , potrzebne rzeczy proszę przynosić do gabinetu pedagoga F205 lub sali I 106.
Pedagodzy i Szkolne Koło Wolontariatu

Mały gest, wielki cel!

Ten kto ma konto na Facebooku mógł się z tym spotkać. Od kilku lat istnieje organizacja charytatywna pt. "Mały gest, wielki cel". W tym roku organizują już 3 edycję "Akcji Mikołajkowej", której zadaniem jest znalezienie rodzin potrzebujących oraz darczyńców, którzy wykonają prezenty mikołajkowe dla chorych i potrzebujących dzieci. Postanowiłam się zgłosić. Już po kilku minutach otrzymałam wiadomość zwrotną, a w niej namiary na rodzinę. Skontaktowałam się z mamą przeuroczych dzieci Wiktorii i Wiktora. Dowiedziałam się czego pragną dzieci. Przy pomocy uczniów i nauczycieli naszej szkoły udało się zebrać potrzebne produkty. Chciałabym podziękować wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji, a w szczególności pani Emilii Stelmach oraz pani Sylwii Rimke. Paczka dziś została spakowana i wysłana. Po raz kolejny udowodniliście, że nie jesteście obojętni....
DZIĘKUJĘ
Oprac.Adrianna Urbanowska

prezm1901prezm1902