ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZO-BUDOWLANYCH im. Synów Pułku

DOKUMENTY SZKOLNE

Statut, kalendarz roku szkolnego, wykaz podręczników i inne.

REKRUTACJA

Informacje dotyczące naboru do ZSR-B

100 LECIE SZKOŁY

Informacje dotyczące obchodów 100 lecia powstania ZSR-B

Wielki sukces naszych uczniów: Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

06 marca 2020r. młodzież naszej szkoły wzięła udział w 43 Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” przy OSP GRONOWO. ZSR-B reprezentowali: Marek Gościniak, Kamil Gościniak oraz Mateusz Walenciak. Eliminacje składały się z części teoretycznej oraz praktycznej. W ścisłym finale znaleźli się nasi uczniowie: Mateusz Walenciak oraz Marek Gościniak. Uzyskali w niej świetny 3 i 4 wynik z testu.
Drugi etap to część ustna, która składała się z 2 pytań teoretycznych oraz 1 pytania dotyczącego sprzętu używanego podczas akcji ratowniczych.

Wielki sukces odniósł Marek Gościniak, który został zwycięzcą. Tym samym 3 kwietnia 2020 roku będzie reprezentował Miasto Leszno i naszą szkołę podczas finału powiatowego, który odbędzie się w jednostce Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie. Poziom był niezwykle wysoki i wyrównany. Konkurencja była bardzo silna, ponieważ Marek, Kamil i Mateusz musieli zmierzyć się z 20 konkurentami m.in. z Zespołu Szkół nr 4 w Lesznie.

GRATULUJEMY naszym uczniom!
Oprac.Jarosław Płonka

TWP2001TWP2002

TWP2003TWP2004