info

Konsultacje

Plan zajęć KKZ – R.16

100 lecie ZSR-B

Zbiórka krwi

Biblioteka

Fundacja Nowoczesna Polska ogłosiła II edycję konkursu dla bibliotek oraz szkół na najlepszą kampanię promującą czytelnictwo przeprowadzoną przez uczniów. Zapraszamy uczniów i wychowawców klas do wzięcia udziału w konkursie #cojaczytam i zawalczenia o atrakcyjne nagrody! Spróbujcie przekonać innych, że czytanie to nie obowiązek, ale miłe spędzanie czasu. W promocji możecie użyć różnych metod i sposobów. Mogą to być: memy i inne działania w mediach społecznościowych, filmiki zamieszczane na Youtube lub w innych serwisach, plakaty, podkasty, przedstawienia, ulotki itd. Zaskoczcie wszystkich jeszcze innymi pomysłami, które podpowie Wam wyobraźnia.  Konkurs rozpoczyna się 16 września 2019 roku – od tego dnia Opiekunowie mogą zgłaszać uczestników oraz przesyłać dokumentację przeprowadzonej kampanii. Termin zgłaszania prac konkursowych upływa 16 listopada 2019 roku. Dokładne informację u nauczycieli bibliotekarzy.
Więcej informacji: https://wolnelektury.pl/formularz/cojaczytam2019/

Zapraszamy kupujących i sprzedających

na kiermasz używanych podręczników

w dn. 4 - 11.09.2019

na dużej przerwie 10.30-10.45

do biblioteki szkolnej

książkiNa początku roku szkolnego 2018/19 biblioteka szkolna ogłosiła konkurs na najaktywniejszą klasę pod względem czytelnictwa "Czytanie jest trendy". A oto wyniki konkursu: I miejsce klasa II TW ( 268 książek - 14 na ucznia) , II miejsce kl. III TB ( 143 książki - 7,5 na ucznia ). Zwycięzcy konkursu w nagrodę otrzymają bilety do kina.

GRATULUJEMY !!!!

W II etapie konkursu „Z polszczyzną na co dzień” zorganizowanego z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego wzięło udział 14 osób. Uczniowie musieli wykazać się umiejętnością posługiwania się poprawną polszczyzną na co dzień wypełniając konkursowy test. Najlepiej poradzili sobie i uzyskali największą liczbę punktów uczniowie:
I miejsce – Kamil Gościniak kl. I TB
II miejsce – Agata Twardowska kl. I TW
III miejsce – Roksana Kaźmierczak kl. I TW
Wyróżnienia – Natalia Picz i Weronika Malinowska kl. I TW
Gratulujemy!

k.frazeol.1901

Z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego biblioteka szkolna zorganizowała wśród uczniów klas pierwszych - I etap konkursu frazeologicznego „Z polszczyzną na co dzień”. Uczniowie mieli do rozwiązania test z pytaniami z umiejętności posługiwania się poprawną polszczyzną na co dzień. Drugi etap konkursu odbędzie się 2.04.2019 (wtorek) o godz. 8.55 w bibliotece szkolnej.
Do II etapu konkursu przeszli uczniowie:
Pizoń Julia I TW
Kaźmierczak Roksana I TW
Hryniszak Wiktoria I TW
Cicha Wiktoria I TW
Sadowski Wiktor I TW
Tomiak Iga I TW
Picz Natalia I TW
Malinowska Weronika I TW
Natalia Biała I TW
Twardowska Agata I TW
Nowak Natalia I TW
Gościniak Kamil I TB
Michalak Paweł I TARŻ
Maćkowiak Kacper I BS
Andrzejewski Kacper I BS
Szczepaniak Miłosz I BS
Kramski Eryk I BS
Gratulujemy i zapraszamy na II etap.

Podkategorie

dziennik vulcan
moodle
SzkolapamietaLOGOTYP
100zsrb
100 L
logo stowarzyszenia 
 
dokumenty szkole
 bip
STREFA
GDPR
 facebook ZSR-B

Nasz adres

ul. 1 Maja 1,
64-100 Leszno
Telefon: +48 65 529 94 30
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak do nas dojechać?

Początek strony