Godło Polski

      herb Leszna

  logo stowarzyszenia

 

moodlelogo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         info

 

Kierunki kształcenia

SPOT REKLAMOWY

Wolne miejsca

 

 

 

 

Jak co roku po maturach uczniowie przystępują do rywalizacji sportowej podczas Szkolnego Dnia Sportu, impreza odbyła się 18 maja 2018 na stadionie lekkoatletycznym. Uczniowie rywalizowali na dystansach 100m, 600m, 1000m, 4x200m, pchnięcie kulą, skok w dal, oraz konkurencje rekreacyjne dwa ognie, wyciskanie sztangi na ławeczce, a pan J.Płonka przeprowadził konkurs pierwszej pomocy.

Całe wydarzenie jest przygotowywane ...

Nadrabiamy zaległości, po perturbacjach z klasyfikacją i problemami technicznymi organizatorów, udało się ustalić iż w biegu drużynowym szkół ponadgimnazjalnych podczas imprezy "TRANSPLANTACJA - JESTEŚMY NA TAK" nasz zespół w składzie: Maria Pełczyk, Karolina Wilczkowiak, Szymon Nawrocki, Adrian Kujawski zajęła I miejsce. Ponadto wśród uczniów Szymon Nawrocki wygrał indywidualnie klasyfikację wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Impreza odbyła się 22 kwietnia 2018r. a zawodnicy rywalizowali na dystancie 7,5km wokół zbiornika w Rydzynie. Gratulujemy zawodnikom i szykujemy się już do tej imprezy na następny rok.

Opiekun mgr Filip Zdonek

2018.04.22 Transplantacja

W przeddzień Szkolnego Dnia sportu na boiskach III LO odbyły się Mistrzostwa Leszna w piłce siatkowej chłopców, w zawodach tych startowała nasza para, która pierwszy raz miała okazję grać razem. Turniej był rozgrywany w dwóch grupach każdy z każdym. Naszym zawodnikom nie udał się wyjść z grupy, ale miejmy nadzieję, że doświadczenie które zdobyli podczas turnieju zaowocuje w przyszłości. Szkołę reprezentowali: Norbert Węgrzyniak oraz Tomasz Łukaszewski.
Opiekun mgr Filip Zdonek

2018.05.17 plażówka

W dniu 6 czerwca 2018 na bulodromie ,,Linum " przy ulicy Holenderskiej odbyły się Mistrzostwa Miasta Leszna szkół ponadpodstawowych w petanque.
Nasz zespół na początek rozgrywek wygrał z II LO 13-7. W następnym spotkaniu uległ nieznacznie późniejszemu zwycięzcy zawodów Szkole Branżowej w Zespole Szkół Specjalnych 7-8. W kolejnym meczu nasza szkoła przegrała wyraźnie z III LO. W ostatnim spotkaniu z Zespołem Szkół Specjalnych nasz zespół potrzebował zwycięstwa aby zając III miejsce w zawodach. Niestety mimo prowadzenia przed ostatnią rozgrywką 6-4 zremisowaliśmy ten mecz 6-6 
i ostatecznie nasza drużyna po ambitnej grze zajęła w zawodach IV miejsce.

ZSR-B reprezentowali uczniowie z klasy II TB : Marek Gościniak, Piotr Pieprzyk, Mateusz Walenciak.

Opiekun
mgr Dariusz Perdon

2018.06.06 Petanqa

Wiosna to również czas biegów przełajowych, w których to startowali nasi uczniowie. 
Najpierw trzeba było przejść rywalizację miejską co z powodzeniem udało się dziewczętom. Zdecydowanie wygrały zawody które odbyły się 26 kwietnia 2018r w Pawłowicach i tym samym awansowały do Finału Wojewódzkiego, ....

Nasz adres

     kontakt   

     ul. 1 Maja 1, 64-100 Leszno

Telefon: +48 65 529 94 30
Email: sekretariat@zsrb.leszno.pl

        Lokalizacja ZSR-B 

Początek strony