Godło Polski

      herb Leszna

  logo stowarzyszenia

 

moodlelogo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         info

 

Kierunki kształcenia

SPOT REKLAMOWY

Wolne miejsca

 

 

 

 

Dzień po lekkoatletach, 4 października 2017r startowali „przełajowcy”, którzy tym razem rywalizowali na płaskim terenie przy fontannie w centrum miasta. Uczniowie mieli do pokonania po dwa okrążenia trasy. Do rywalizacji przystąpiły zespoły żeńskie i męskie z naszej szkoły, pierwsze na trasę wyruszyły dziewczyny, które w mocno odmłodzonym składzie, tylko w pierwszej fazie biegu nawiązywały kontakt z czołówką, później rywalki „odjechały” i

GALERIA ZDJĘĆ Z ZAWODÓW

nasze dziewczyny ukończyły rywalizację na 3 miejscu. Skład sztafety: Maria Pełczyk, Kamila Koroś, Alina Defitowska, Aleksandra Jakubowska, Klaudia Przewoźna, Karolina Wilczkowiak, Natalia Mikołajczak, Patrycja Piotrowska, Katarzyna Czabajska, Karolina Marcinek, opiekun mgr Perdon Dariusz.

Następnie do rywalizacji przystąpili chłopcy, którzy zapowiadali walkę i tak tez było, bowiem na trasie często dochodziło do przetasowań. Nasi rozpoczęli bardzo dobrze plasując się na 1-2 miejscu, aby w środku biegu spaść na 4 miejsce, które niestety okupowali do ostatniej zmiany. Wtedy na trasę wyruszył Tomczak Damian, który z metra na metr niwelował stratę do 2 miejsca, aby ostatecznie na 50 metrów przed meta przypuścić ostateczny atak i zdołał wyprowadzić zespół na 2 miejsce, bowiem z dużą przewagą wygrał Zespół Szkół nr4 (byłe szkoły IV LO i ZSOŚ). Skład sztafety: Janowski Dawid, Niedźwiecki Mateusz, Nawrocki Szymon, Krüger Jakub, Stachowski Mateusz, Kujawski Adrian, Hocaj Dawid, Wojtkowiak Szymon, Majer Jakub, Tomczak Damian, opiekun mgr Zdonek Filip.

Nasz adres

     kontakt   

     ul. 1 Maja 1, 64-100 Leszno

Telefon: +48 65 529 94 30
Email: sekretariat@zsrb.leszno.pl

        Lokalizacja ZSR-B 

Początek strony