ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZO-BUDOWLANYCH im. Synów Pułku

SZKOŁA

To miejsce, gdzie znajdują się informacje o szkole w tym: staut, kadra dokumenty szkolne i inne.

RODZICE

Drodzy rodzice to specjalnie dla was dedykowane miejsce gdzie są mn.

UCZNIOWIE

Witaj uczniu tu znajdziesz wszystko czego możesz szukać na stronie.

Zmagania na plaży

Tydzień pod znakiem siatkówki plażowej, w dniach 20-23 maja obyły się Mistrzostwa Miasta Leszna oraz zawody Rejonowe w których uczestniczyli nasi uczniowie. W miejskich zmaganiach dziewczęta w składzie Kuśpiel Monika oraz Pieprzyk Zuzanna, pod opieką mgr Małgorzaty Niedźwiedź zdobywały doświadczenie na pierwszym takim turnieju i wygrały jeden mecz, a dwa przegrały kończą zmagania na etapie grupowym.
2019.05.20 plaża chłopacy Miasto 272019.05.21 plaża dziewczyny 4
Z kolei męska drużyna przysporzyła sporo radości bowiem na 9 rozegranych spotkań, tylko dwa pojedynki przegrała, niestety oba przegrane mecze były to Finały, w Mieście Lesznie po tie breaku musieli uznać wyższość kolegów z ZSnr4, ale drugie miejsce naszych pierwszoklasistów (Dennis Kudełka, Bartosz Motyl, rezerwa Węgrzyniak Kacper) jest dużym sukcesem. Podobny schemat wydarzył się na zawodach rejonowych, gdzie również te same pary wygrywając wszystkie mecze w grupach i półfinale, spotkała się w finale. Również w tym pojedynku po tie breaku nasi musieli obejść się smakiem i zakończyli zmagania na 2 miejscu. Opiekun mgr Filip Zdonek.
Nadmienić należy że na zawodach rejonowych Leszczyńskie zespoły, nie pozostawiły złudzeń i wszystkie cztery zespoły (2 żeńskie i 2 męskie) awansowały w komplecie do Finału Wojewódzkiego który odbędzie się 5 czerwca we Wrześni.