info

Konsultacje

Plan zajęć KKZ – R.16

100 lecie ZSR-B

Zbiórka krwi

Tydzień pod znakiem siatkówki plażowej, w dniach 20-23 maja obyły się Mistrzostwa Miasta Leszna oraz zawody Rejonowe w których uczestniczyli nasi uczniowie. W miejskich zmaganiach dziewczęta w składzie Kuśpiel Monika oraz Pieprzyk Zuzanna, pod opieką mgr Małgorzaty Niedźwiedź zdobywały doświadczenie na pierwszym takim turnieju i wygrały jeden mecz, a dwa przegrały kończą zmagania na etapie grupowym.
2019.05.20 plaża chłopacy Miasto 272019.05.21 plaża dziewczyny 4
Z kolei męska drużyna przysporzyła sporo radości bowiem na 9 rozegranych spotkań, tylko dwa pojedynki przegrała, niestety oba przegrane mecze były to Finały, w Mieście Lesznie po tie breaku musieli uznać wyższość kolegów z ZSnr4, ale drugie miejsce naszych pierwszoklasistów (Dennis Kudełka, Bartosz Motyl, rezerwa Węgrzyniak Kacper) jest dużym sukcesem. Podobny schemat wydarzył się na zawodach rejonowych, gdzie również te same pary wygrywając wszystkie mecze w grupach i półfinale, spotkała się w finale. Również w tym pojedynku po tie breaku nasi musieli obejść się smakiem i zakończyli zmagania na 2 miejscu. Opiekun mgr Filip Zdonek.
Nadmienić należy że na zawodach rejonowych Leszczyńskie zespoły, nie pozostawiły złudzeń i wszystkie cztery zespoły (2 żeńskie i 2 męskie) awansowały w komplecie do Finału Wojewódzkiego który odbędzie się 5 czerwca we Wrześni.

dziennik vulcan
moodle
SzkolapamietaLOGOTYP
100zsrb
100 L
logo stowarzyszenia 
 
dokumenty szkole
 bip
STREFA
GDPR
 facebook ZSR-B

Nasz adres

ul. 1 Maja 1,
64-100 Leszno
Telefon: +48 65 529 94 30
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak do nas dojechać?

Początek strony