info

Konsultacje

Plan zajęć KKZ – R.16

100 lecie ZSR-B

Zbiórka krwi

Sport - 2019/20

Nasi uczniowie zmęczeni, ale bogatsi w kolejne doświadczenia, wracają z Wielkopolskiego Finału w sztafetowych biegach przelajowych. Pod czujnym okiem opiekuna mgr Filipa Zdonka, zawodnicy wywalczyli 20 miejsce. Gorące brawa dla nich i życzymy powodzenia w kolejnych startach.
Skaład naszej reprezentacji: Jędryczka Jakub, Korthals Mikołaj, Koszowski Piotr, Zadworny Kacper, Ratajczak Krystian, Ratajczak Oskar, Adamczyk Wojciech, Nowak Paweł, Skibski Norbert, Siniecki Dawid, Bernath Matyas.2019.10.17 Finał WLKP sztafety

Na miejskich terenach w Parku Jonstona odbyły się sztafetowe biegi przełajowe na dystansie 10x1000m zarówno dla dziewcząt jak i chłopców. Nasz szkoła wystawiła obie reprezentacje, które bardzo dzielnie walczyły o jak najlepsze rezultaty, pierwsze na starcie pojawiły się dziewczęta, które wywalczyły 3 miejsce. Kolejność w jakiej biegały nasze dziewczęta:

2019.10.10 Sztafety przełajowe 12019.10.10 Sztafety przełajowe 2

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, nauczyciel wychowania fizycznego mgr Filip Zdonek zorganizował „Szkolny mini turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych”. Do turnieju zgłosiło się 21 jeden chętnych uczestników z klas 1-4, którzy zostali podzieleni na trzy zespoły. W bardzo wesołej i miłej atmosferze, mecze zostały rozegrane systemem każdy z każdym, dwie rundy po jednym secie do 15 pkt, w sumie rozegrano sześć spotkań, a o zwycięstwie decydowała liczba tzw „małych punktów”, bowiem każdy z zespołów wygrał po 2 mecze i po 2 mecze przegrał.
Klasyfikacja turnieju wygląda następująco:

2019.09.29 ETS siatkówka 13

Nasza młodzież wraz z nauczycielami wyruszyła na Rajd Rowerowy. Punktem docelowym była plaża w Osiecznej. Po przeprawie przez las (w stronę Trzebani) dotarli do pomnika na cześć zamordowanych powstańców. Następnie przez Trzebanię dojechali do celu. Po krótkim odpoczynku wyruszyli w drogę powrotną. Tym razem prowadziła ona przez Jeziorki, w których podziwiali piękne konie. Zakończenie trasy odbyło się w Pracowni Ćwiczeń Praktycznych w Grzybowie, gdzie dzięki uprzejmości pani Beaty Mielcarek, uczestnicy zwiedzali wiatrak Czesław. Po wspólnych zdjęciach ekipa rozjechała się do domów. Nad sprawnym przebiegiem całej wyprawy czuwały nauczycielki panie Natalia Murawa, Małgorzata Niedźwiedź oraz Ewa Mizgalska-Olbrych. A to wszystko z okazji Europejskiego Tygodnia Sportu.

2019.09.27 ETS Rowerówka 12019.09.27 ETS Rowerówka 32019.09.27 ETS Rowerówka 2

dziennik vulcan
moodle
SzkolapamietaLOGOTYP
100zsrb
100 L
logo stowarzyszenia 
 
dokumenty szkole
 bip
STREFA
GDPR
 facebook ZSR-B

Nasz adres

ul. 1 Maja 1,
64-100 Leszno
Telefon: +48 65 529 94 30
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak do nas dojechać?

Początek strony